Vizyon & Misyon

Vizyon

Süreyya Ağaoğlu Çocuk Dostları Derneği, Süreyya Ağaoğlu Eğitim ve Öğretim Vakfı ile tam bir işbirliği göstererek, güçlü nesillerin ancak iyi eğitim almış bugünkü nesil tarafından yetiştirilebileceği inancıyla, eğitim alanında ihtiyaç sahibi, başarılı ve yetenekli öğrencileri liseden yüksek öğretime kadar verdiği yurt içi ve yurt dışı burslarla desteklemeyi, bu alanda fırsat eşitliğine katkı sağlamayı ve bu katkıyı artarak sürdürmeyi hedefleyen çağdaş bir vizyona sahiptir.

Misyon

Maddi imkanları yeterli olmayan başarılı öğrencilere yurt içi ve yurt dışı burslar vererek, onlara eğitimlerine devam etme olanağı tanımak; üstün yetenekli öğrencilere yurt içi ve yurt dışı burslar vererek gelişimlerine ve başarılarına katkı sağlamak; dernek tüzüğüne uygun olarak çocuk ve gençlerin barınması, yetiştirilmesi ve okutulması için yurtlar kurmak, gelişmesini ve devamlılığını sağlamak; eğitim alanında faaliyet gösteren diğer vakıf ve derneklerle işbirliği yapmak ve bu şekilde daha fazla öğrencinin eğitime ulaşmasında etkili olmaktır.
logo-green.png
Maslak Mah. Maslak Meydan Sok. No:4 ,
Sarıyer 34485 İstanbul
(0212) 276 11 35

Sanal Müze

Bizi takip edin

acik-acik-logo-pozitif.png
Süreyya Ağaoğlu Çocuk Dostları Derneği - Tüm hakları gizlidir. Bu Web sitesi Digital Ambar Tarafından Yapılmıştır. © 2024.

Arama