Süreyya Ağaoğlu Anı Kitabı

“Ölümünün 30. Yılında Derneğimizin kurucusu Türkiye’nin ilk kadın avukatı değerli hukukçu Süreyya Ağaoğlu’nu Anma Günü nedeniyle Galatasaray Üniversitesi, ÇYDD ve Süreyya Ağaoğlu Çocuk Dostları Derneği iş birliği ile kurucusu olduğu sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri,  çocuk ve kadın hakları alanında çalışmalar yapan ve bu çalışmalarda emek veren değerli hukukçular ve ideallerini gelecek nesillere taşıyabilecek öğrencilerin katıldığı 14 Aralık 2019 tarihinde yapılan konferansta yer alan konuşmalar, Süreyya Ağaoğlu’nun hayat hikayesi, fotoğraf sergisi, anma gününe ait fotoğraflar ve anı defteri paylaşımlarından oluşan “ Bir Ömür Böyle Geçti, Süreyya Ağaoğlu Anı Kitabı” Şişli Belediyesi Başkanlığına yapılan ziyaretimiz sırasında Şişli Belediye Başkanı Sayın Muammer Keskin’e takdim edilmiştir. “

Sayın Başkanımızla tanışma fırsatı bulduğumuz ve Dernek/Vakıf çalışmalarımız hakkında bilgi sunabildiğimiz için çok mutluyuz.

Sayın Muammer Keskin’e, gelecek dönemde iş birliği ve destek sağlama konusundaki olumlu ve samimi yaklaşımları için saygı, sevgi ve teşekkürlerimizi sunarız.

Süreyya Ağaoğlu Çocuk Dostları Derneği

Süreyya Ağaoğlu Eğitim ve Öğretim Vakfı