Oyunlaştırma (Konferans / Söyleşi)

Sevgili Hakan Diniz’in vereceği “Oyunlaştırma” konulu çevrim içi konferans zoom uygulaması üzerinden düzenlenecek olup katılım için gerekli bağlantı bilgileri tüm bursiyer ve üyelerimize iletilecektir. Bu nedenle ayrıca kayıt olmalarına gerek yoktur.

Üye ve bursiyerlerimiz dışındaki katılımcıların kayıt için info@sacdd.org.tr adresine ad, soyadı ve eposta adreslerini içeren bir mesaj göndermelerini rica ediyoruz.

ODTÜ Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümü mezunu olan konuşmacımız Hakan Diniz, yine ODTÜ ve yanı sıra Aalto University Helsinki ve Rhode Island School of Design’da yüksek lisans çalışmaları yapmış, 2010 yılında Türkiye’ye dönerek “iyi oyna, iyi tasarla”, parolası ile oyun ve eğlence tabanlı ürün tasarımı konusunda uzmanlaşmış bir tasarım ofisi olan ”Studio HDD”yi kurmuştur. Bugün Studio HDD ekibi ile dünyanın önde gelen firmalarına endüstriyel tasarım hizmeti vermekte, oyunlar tasarlamakta ve oyunlaştırma çalıştayları düzenlemektedir. Hakan Diniz aynı zamanda 2011 yılından beri Bahçeşehir Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı bölümünde yarı zamanlı öğretim üyesi olarak görevini sürdürmektedir.

Süreyya Ağaoğlu Çocuk Dostları Derneği

Süreyya Ağaoğlu Eğitim ve Öğretim Vakfı

www.sacdd.org.tr

info@sacdd.org.tr